مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه ای اعلام

حمله مجدد به پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق

گروه عراقی موسوم به «مقاومت اسلامی عراق» با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان آن، محل استقرار اشغالگران آمریکایی در عین‌الاسد را با دو فروند پهپاد هدف قرار داده‌اند.

به گزارش فلق پرس به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های عربی از جمله شبکه «المیادین» و کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» بامداد سه‌شنبه از وقوع حمله به محل استقرار اشغالگران آمریکایی در پایگاه «عین الاسد» خبر دادند.

دقایقی بعد،  گروه عراقی موسوم به «مقاومت اسلامی عراق» با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان آن، محل استقرار اشغالگران آمریکایی در عین‌الاسد را با دو فروند هواپیمای بدون سرنشین هدف قرار دادند.

 

به دنبال تشدید جنگ در اراضی اشغالی فلسطین، پایگاه‌های آمریکا در مناطق مختلفی از عراق و سوریه طی روزهای گذشته هدف حمله قرار گرفته‌اند که در پی این حملات، ده‌ها نظامی آمریکایی مجروح شده‌اند.

حملات مقاومت، اشغالگران آمریکایی را مجبور کرد تا دو سوم پرسنل نظامی و «غیرنظامی» خود را علاوه بر خروج سفیر و کارکنان اصلی، تنها ظرف یک هفته از عراق خارج کنند.

مقاومت عراق تنها یک هفته پس از شروع عملیات علیه اشغالگران آمریکایی ثابت کرد که با آمادگی بالای خود توانسته در تمام غرب آسیا با این اشغال‌گری مقابله کند، تکرار می‌کنم در تمام غرب آسیا. این یک تصمیم است نه یک شعار، بلکه زمان مقاومت و فقط مقاومت است.