تماس با ما

“پایگاه خبری فلق” در تلاش است تا در یک فضای چالشی، جایگاهی اجتماعی برای انعکاس تصویری واقعی از نیازهای عمومی به صورت شفاف، جهت نیل به تحقق جامعه متمدن با حفظ فرهنگ بومی و اسلامی که متضمن تبلور کرامت انسانی برای عموم مردم باشد را تحقق ببخشد. فلذا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ظرفیتی بسازیم جهت انتقال پیام مردم به مسئولین و بالعکس؛ و در این راستا منشور اخلاقی ذیل سرلوحه فعالیت تمامی همکاران ما خواهد بود:

  • رویکرد اساسی ما شفافیت در انتشار اخبار موثق و دوری از درشت ­نمایی­ های مغرضانه و اجتناب از توهین و تهمت است.
  • “فلق پرس” رسانه ای مستقل است که بدون در نظر گرفتن منافع گروهی و فردی و جریانیِ خاص، رسالت خود را در جامعه خبری انجام می دهد.
  • ما خود را ملزم به رعایت تمام قوانین و مقررات حقوقی مربوط به مطبوعات کشور دانسته و تلاش خواهیم کرد تا از محدوده اخلاق حرفه­ ای ژورنالیستی عدول نکنیم.
  • حفظ کرامت انسانی و پرهیز از دوگانگی در رفتار و اولویت دادن به مصالح عمومی، مشی رفتاری کارکنان سازمان ماست.
  • فلق می­ خواهد جایگاهی باشد برای نمایش آنچه که باید دیده شود؛ و نیز مرجعی برای آن چیزی که باید شنیده و دانسته شود.
  • اصل اساسی برای ما این است که هر شهروند صاحب یک تریبون در شهر خودش است و می ­تواند صدای خود، محله یا منطقه خود را به گوش همه برساند.
  • اشاعه فرهنگ اصیل بومی و ترسیم معیارهای تعالی مادی و معنوی زندگی از مهمترین اصول اخلاقی و حرفه­ ای ماست.
  • اعتقاد داریم: دوری از درشت­ نمایی­ های مغرضانه و اجتناب از توهین و تهمت و نیز اهمیت به درج و انتشار اخبار موثق از یک سو و صراحت در انتقال خواست عمومی بدون درنظر گرفتن منافع گروهی و فردی و جریانیِ خاص، از طرف دیگر، هرچند ممکن است هزینه ­هایی داشته باشد ولی برای ما مهم بوده و اصلی خدشه ناپذیر در اجرای رسالت هر رسانه­ ی مستقلی است.

و من الله التوفیق

 

 

 

درباره ما:

مجموعه ما با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان پایگاه خبری و تحلیلی فلق پرس ثبت شده و مورد تأیید قرار گرفته است و در راستای اهداف خود تلاش خواهیم کرد تا ضمن انتشار اخبار با تکیه بر اصل اطلاع رسانی آزاد، از خط و مشی خود در حوزه اخلاق حرفه­ای ژورنالیستی عدول نکنیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی فلق پرس

Falagh Press News Agency

FalalghPress

فلق لحظه تولد نور..!

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: حمید حمیدی

شناسه مجوز: ۸۸۸۴۴

وب سایت:                                                       https://www.falaghpress.ir

آیدی شبکه های اجتماعی:                                                  🆔 falaghpress

آپارات:                                                 https://www.aparat.com/falagpress

 

 

 

باشگاه مخاطبان:

هر شهروند صاحب یک تریبون در شهر خودش است و می­تواند صدای خود، محله یا منطقه خود را به گوش همه برساند.

=====================================================

مخاطبان و همشهریان عزیز می­توانند سوژه­های خود را در قالب خبر، گزارش، فیلم، عکس و … از طرق زیر به دست ما برسانند تا به نام ایشان منتشر گردد:

واتس­آپ و تلگرام به شماره:                                                                                                    ۰۹۳۳۶۰۲۳۵۷۲

ایمیل:                                                                                                                      falagpress@gmail.com

و یا از طریق بخش ارسال سوژه سایت به آدرس:                                                          https://www.falaghpress.ir